22 Ocak 2016

Sürat Kargo İl Sınırlarına Gireli 3 Gün Olan Kargom Hala Teslim Edilmedi

İnternet üzerinden yaptığım satış sonrası satıcı ürünü hemen 18.01.2016 tarihinde kargolamış bulunmakta. Ürün hemen ertesi gün ikamet ilim olan Balıkesir'e geldi ve ben bunu kargo hareketlerinden gördüm. Ancak bunun üzerinden tam 3 gün geçmesine rağmen ürünü hala tarafıma teslim etmediler ve yine kargo hareketlerinden gördüğüm kadarı ile ürün şubeler arası gezmekte.

En son dayanamayıp 21/01/2016 tarihinde sabah şubeyi aradım ve ürünün kuryede olduğunu ve gün içinde geleceğini söylediler ancak evde tam 9 saat beklememe rağmen ne gelen ne giden oldu. Bu küçücük ilde bile bir kargoyu teslim etmeyi beceremeyen bu firma ne iş yapar şimdi soruyorum.

Aytekin 42 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi22 Ocak 2016

    Sayın Aytekin A., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön