12 Kasım
#12952649

Sürat Kargo İhbarın İnişi Yok!

Bursa'dan Ankara'ya gönderdiğim kargo bu sabah itibariyle ihbarın inişi yok konumunda beklekmekte. İnternetten araştırdığım kadarıyla kargom kayıp anlamına geliyor. Yetkililere müşteri hizmetlerinden veya şubelere telefondan ulaşmak mümkün değil. Ulaşılsa da müşteri hizmetleri sadece şikayet kaydı oluşturup biz çözüm merkezi değiliz ancak sorununuzu dinliyoruz şeklinde bir açıklama yapıyorlar. Bir yanda Çin'den buraya kargo gönderen şirketler varken. Siz Bursa'dan Ankara'ya kargoyu nasıl kaybedersiniz? Bugün gönderdiğim üç kargonun ikisinde sorun yaşatarak. Günümü kargo peşinde koşarak geçirttiğiniz için çok teşekkür ederim!

Ferhat Ferhat 4.486 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ferhat14 Kasım

    Konuyla alakalı henüz kimse aramadı ve bir bilgilendirme yapılmadı. Kargo notu ihbarın inişi yok şeklinden değiştirilip kargo araca yüklendi indirildi yolda ifadeleri yazılmaya başlandı. Sanırım kargoyu buldular. Fakat şöyle bir problem var. Kargo gitmesi gereken adres Esat şubesiyle aynı sokakta olan bir adres olmasına rağmen kargo Esat şubesine varıp tekrar Ankara aktarmaya dönüş yaptı. Ya saçmalıklar silsilesi devam ediyor ya da beni rahatlatmak için ihbarın inişi yok ifadesi değiştirildi. Bu arada 11.11.19 günü Bursa'dan yola çıkan kargo 14.11.19 itibariyle teslim edilmeyi bekliyor.

  • Sürat Kargo Temsilcisi13 Kasım

    Sayın FERHAT K, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları