10 Ağustos
#12418562

Sürat Kargo İadeyi Teslim Almıyor

Sürat Kargo firmasından Trendyol iade kargo talebim için adresime geleceklerdi. Perşembe çağrı merkezinden kayıtlı telden teyit aldım. Gelmedi Cuma günü yine aradım beni kayıt açıldı deyip geleceklerini söylediler yine gelmedi.


Şubesine ulaştım onlarda geleceklerini söylediler, gelen olmadı. Bugün demokrasi / Sancaktepe şubesine bizzat kendim götürdüm yine almayacaklarını söylediler. Trendyol firmasından da Sürat Kargo'dan da şikayetçiyim. Paramın iadesini alamıyorum iadeyi yapamıyorum.

Ebru Ebru 225 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ebru13 Ağustos

  Şikayetim hala çözümlenmedi

 • Ebru10 Ağustos

  Bana hala çözümle gelinmiyor. Sadece boş cevaplar veriyorsunuz! Sizi her yere şikayet edeceğim. Bu nasıl ilgisizlik! Benim paramı kullanarak bu şekilde davranamazsınız! İnanılmaz bir mağduriyet içerisindeyim sizin yüzünüzden! Manevi olarak da yıprandım!

 • Ebru10 Ağustos

  Siz benimle dalga geçiyorsunuz sanırım? Böyle kötü kargo firması hiç görmedim bir daha asla tercih etmeyeceğim gibi herkese de yayacağım! İadem olmayacak sizin yüzünüzden ne memnuniyetinden bahsediyorsunuz anlayamadım? Sizin yaptığınız tek şey kayıt açmak bu kadar. Gerekli yaptırımlar için asla peşini bırakmayacağım.

 • Sürat Kargo Temsilcisi10 Ağustos

  Sayın Ebru A, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları