08 Eylül 2015

Sürat Kargo Hizmet Kalitesizliği!

Hayatımda gördüğüm en kötü hizmet en kötü kalite Sürat Kargo'dur. Sürekli kargolardan ürünlerimiz alınıyor kargolarımızı biz yolladıktan sonraki günlerde çıkartıyorlar. Ayrıca bizim sisteme attığımız adres bilgilerinin yarısını yazarak eksik adresli barkod çıkartıyorlar. Sistemleri sürekli bozuluyor sisteme data atamıyoruz şubeye bildirdiğimizde manuel olarak girmiyorlar. Şikayet etmek için bir muhatap bulamıyoruz şikayet dinlemek için zorla biri bazen geliyor o da şikayet ettiğimiz kişinin arkadaşı oluyor ve beraber geliyorlar. Günde 100 -150 çıkış yapıyorken bize İ.. diye bir yetkili yapacak bir şey yok elimizden gelen budur fazlasını yapamayız diyor.

Mehmet 41 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet11 Ekim 2015

  Sürekli kargolarımız çalınmaya ve müşterilerden şikayetler almaya devam ediyoruz. Şube müdürü Tekin bey bazen saatlerce telefonu açmıyor bizim sisteme yazdığımız adreslerin yarısını yazarak barkod çıkarmaya devam ediyor. Kargolar müşterilere bir türlü gitmiyor Tekin beye sorunun şubeden kaynaklandığını bildirdiğimiz halde iadesini çekiyor. Durumu Deniz Köşkler şube müdürü Tekin bey'e bildirdiğimizde ben bir kargoyla bu kadar uğraşamam işim gücüm var cevabı geliyor. Neye ve kime güvenerek bir şube müdürü müşteriyle bu şekilde konuşuyor. Bıktık artık. Sözde bizimle ilgilenecek bir müşteri temsilcisi verdiniz (İbrahim bey) o da maillere cevap gelmiyor. Ne yapmaya çalışıyorsunuz? Amacınız ne?

 • Mehmet09 Eylül 2015

  Ya Sürat Kargo size sesleniyorum adınız için görüşünüz için kaliteniz için geldik. Siz bu kadar aç mısınız ki işi bilmez önce kendi eğitime ihtiyacı olan insanları çalıştırıyorsunuz bir de yetmiyor yetkili yapıyorsunuz. Her ay kaç bin lira ödüyoruz haram olsun

 • Mehmet09 Eylül 2015

  Gelen kuryeler bile elemanlarının eksik olmasından sırtlarına çok yük binmesinden şikayetçi bu ne biçim bir kargo hem de Sürat Kargo! Daha biraz önce yine sorun yaşadık cumartesi günü verdiğimiz kargolar hala şubeden çıkmamış. Dünkü çıkışlar zaten yapılmamış. Gerekçe olarak şube müdürü Tekin bey dün elemanının olmadığını yetişemediğini söylüyor ve bunu her şikayet bildirdiğimizde söylüyor. Ürünler iade geliyor. Aras kargoya geçmemizi istiyorlar bizce bu kadar çıkışla uğraşamıyorlar bizi uzaklaştırmak için yapıyorlar. Nasıl bu kadar rahat davranabiliyorlar şube müdürlerinize hatta bölge müdürlerinize nasıl bu kadar opsiyon tanıyorsunuz ki çekinmeden elimizden gelen budur diyorlar.

 • Mehmet09 Eylül 2015

  Defalarca genel müdürlüğü aradık kimseye ulaşamadık zorla ve zorla birini yolladılar o da dalga geçer gibi Mutlu beyin arkadaşıydı Oğuz bey gülerek geldiler. Çete gibi sürekli birbirlerini kayırıp laf söyletmiyorlar ve gerçekten muhatap bulamıyoruz Gökhan diye biri geldi daha sonra bize eğitim vermeye söz verdiği saatten 6 7 saat sonra biz sinirlenince özür dileyeceğine bu saatte uygun olduğu için geldiğini söyledi ve tartışmaya girdi. Sürekli iadeler geliyor kargolar teslim edilmiyor. Durumu şube müdürü olan Tekin beye bildirdiğimizde bizim müşterilerimizle sürekli ilgilenemeyeceğini başka işleri olduğunu söylüyor ve hiçbir hataya çözüm üretilmiyor. Bu gidişle Sürat Kargo batar.

 • Mehmet09 Eylül 2015

  İlk çalışmaya başladığımızda Mutlu bey diye biri Avcılar DenizKöşkler şube müdürüydü. Bizimle çalışmak için sürekli ziyaretlere geldi fakat başladığımız andan itibaren kaba tavırları hakarete varan sözleri telefonları yüzümüze kapatması telefonda bağırıp çağırması gibi Hareketleri bizi tiksindirdi. Bize sistem eğitimi vermeye 2 hafta sonra geldiler, o da zorla, elli kere aradıktan sonra. Mutlu beyin bize gösterdiği bilgilerin çoğu yanlıştı ve kargolarımız sebepsiz iade geldİ. Müşterilerimiz ödeme şekli konusunda geciken teslimatlarda ve gitmeyen kargolardan şikayetçilerdi. Durumu Mutlu beye bildirdiğimizde işi olduğunu ilgilenemeyeceğini söyleyip telefonu yüzümüze kapadı.

 • Mehmet09 Eylül 2015

  Hayatımda gördüğüm en kötü hizmet en berbat kalite ve en hırsız kargo şirketi Sürat kargodur. Sürekli kargolardan ürünlerimiz çalınıyor kargolarımızı biz yolladıktan sonraki günlerde çıkartıyorlar. Ayrıca bizim sisteme attığımız adres bilgilerinin yarısını yazarak eksik adresli barkod çıkartıyorlar. Sistemleri sürekli bozuluyor sisteme data atamıyoruz şubeye bildirdiğimizde manuel olarak girmiyorlar. Şikayet etmek için bir muhatap bulamıyoruz şikayet dinlemek için zorla biri bazen geliyor o da şikayet ettiğimiz kişinin arkadaşı oluyor ve beraber geliyorlar. Günde 100 -150 çıkış yapıyorken bize İrfan diye bir yetkili yapacak bir şey yok elimizden gelen budur fazlasını yapamayız diyor

 • Sürat Kargo Temsilcisi08 Eylül 2015

  Sayın MEHMET CAN A., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön