30 Ekim 2015

Sürat Kargo Hizmet Eksikliği

Sürat Kargo Erzurum/İspir şubesinden Giresun merkezde bir adrese kargo göndermiştim. İspir şubesi değil ama Giresun şubesi kargoyu adrese götürmeden İspir şubesine geri göndermiş ve kargomun ilgili adres tarafından kabul edilmediğini söylemiş. Halbuki Giresun'daki adrese kargo şirketinden kimse gitmemiş. Giresun şubesine öğlenden beridir ulaşmaya çalışıyorum ama telefonlarıma cevap alamıyorum. Kargoyu göndereli aşağı yukarı 1 hafta oldu ve 1 hafta sonra kargom geri döndü.

Utkan 38 Okunma

Cevaplar

 • Utkan05 Kasım 2015

  Sürat Kargo kargoculuk hizmetinde yeni bir çığır açıyor! Ben Erzurum'dan Giresun'a kargo yolladım. Giresun'da ki adrese kargo şirketi gitmemiş. Gitmediği halde kargomu bana '' kargonuz adreste kabul edilmedi '' denilerek geri gönderildi. Üç gün boyunca müşteri hizmetlerini aradım. Benimle ilgilenilmediği gibi kendi kusurlarından kaynaklanan sorunlar nedeniyle benden yeniden ücret talep ettiler. Nedenini sorduğumda da yeni fatura kesmemiz lazım bu yüzden de yeniden ücret ödemeniz gerekir dediler. Bir kargo şirketi düşünün ki kendi kusurlarının külfetini müşterisine yüklüyor. Hiç kimseye ama hiç kimseye Sürat Kargo isimli kargo firmasını kullanmasını tavsiye etmiyorum... !

 • Utkan02 Kasım 2015

  Sürat Kargo Erzurum/İspir şubesinden Giresun merkezde bir adrese kargo göndermiştim. İspir şubesi değil ama Giresun şubesi kargoyu adrese götürmeden İspir şubesine geri göndermiş ve kargomun ilgili adres tarafından kabul edilmediğini söylemiş. Halbuki Giresun'da ki adrese kargo şirketinden kimse gitmemiş. Giresun şubesine öğlenden beridir ulaşmaya çalışıyorum ama telefonlarıma cevap alamıyorum. Kargoyu göndereli aşağı yukarı 1 hafta oldu ve 1 hafta sonra kargom geri döndü.

 • Utkan01 Kasım 2015

  Benim sorunum halen halledilmiş değildir. Şikayeti yazdığım günden ertesi gün kurumdan beni aradılar ancak sadece benim durumumla ilgili bilgi verdiler. Ben kargomun durumunu zaten biliyordum. Bana bildiğim şeyi anlatarak bana yardımcı olmuş olmuyorsunuz. Ayrıca telefonda görüştüğüm bayan beni ertesi gün arayacağını söylemesine rağmen bir dönüş yapılmadı. Özetle öyle bir kargo şirketi ki; kargonuzun parasını verip gönderiyorsunuz, kargo elemanları adrese gitmeden kargoyu '' adrestekiler kabul etmedi '' diyerek geri gönderiyor. Sonra kargo şirketi sizden tekrardan para talep ediyor. Çalışma sistemleri buymuş:) Kimseye Sürat Kargo şirketini tavsiye etmiyorum...

 • Sürat Kargo Temsilcisi30 Ekim 2015

  Sayın Utkan Atakan A., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön