Sürat Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sürat Kargo Hiç Dağıtıma Çıkmayan Ürünün Tarafımıza Geri İadesi

2.052
İbrahim
İbrahim 14 Temmuz 2022 15:12

Merhabalar; ben Kayseri ilinde zg Ticaret olan yatak imalatında faaliyet gösteriyorum. Ağırlıklı olarak internetten satış yapmaktayım. N11 ® platformundan 01.07.2022 yılında bir müşterim 4 adet yatak siparişi verdi. 2 parça halinde 4 yatağı 03.07.2022 tarihinde kargoya teslim ettik. Ayın 07.07.2022 tarihinde Sürat Kargo'nun İzmir Seferihisar şubesine ulaşmış ve dağıtıma çıkmıştır. Kurye ürünün tek parçasını teslim etmeye gittiğinde müşteri bunun iki parça olduğunu diğerinin nerede olduğu sormuş ve kurye aktarma merkezinde diyerek geçiştirmiş. Ürün aslında şubede imiş ama almayı unuttuğundan böyle bir yalana başvurmuş. Diğer parça şubeden iade kodu ile tekrar tarafımıza yollanmak üzere yola çıkmış. Şubeyi aradığımızda bize yapılacak hiçbir şeyin olmadığını dile getirmiş. Suçlu biz miyiz yoksa onlarda mı size bırakıyorum. O ürünün tekrar bize gelmesi tam tamıma 500 TL zarar. Zararı kim karşılayacak. Bir kargo şirketinin sorumsuzluğu bize nelere mal olmaktadır. Kendilerinin hiç umurumda değil. Sürat Kargo nun İzmir Seferihisar şubesinden şikayetçiyim.

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo14 Temmuz 2022 15:13

Benzer Şikayetler

profile
25
3 gün önce

Sürat Kargo Ürünümü Teslim Etmiyor, Şubeye Ulaşılamıyor.

Sürat Kargo maalesef bir hayal kırıklığı. İlk defa kargo ile ilgili bu kadar mağdur edildim. Kargom 10 gün oldu teslim olmadı. 9 gündür kargom Adana aktarma merkezinde görünüyor. Ne sistemden bilgi alabiliyorsun, ne şubeye ulaşabiliyorum. Tel. Bakan yok. Kargomun teslim edilmesini talep ediyorum. Bi...

  • profile
1 Destekçi
profile
Eda
222
1 hafta önce

Sürat Kargo Ürünümü Bekletiyor Teslim Edilmedi

Sürat Kargo 18323617167154 takip numaraları kargom 21.05.2023 tarihinde Adana aktarma merkezinde bekliyor günlerdir kargom teslim edilmedi çok mağdur durumdayım teslim etmek için neyi bekliyorsunuz? Tam 1 haftadır kargo ortada yok. Neden böyle yapıyorsunuz

profile
249
1 hafta önce

Sürat Kargo Teslim Edilemeyen Ürün

2 paket ürünümden biri teslim edildi, diğeri teslim edilmedi. Araçtan indirildikten sonra bir tanesi geri araca yüklenmiş, diğeri aktarma merkezinde kalmış. 18 Mayıs'tan beri aktarmada bekliyor ancak teslim edildi yazılmış. Mail gönderdim, aksiyon alınacak dendi ancak hala üründen haber yok.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Yasemin
Yasemin
 

Dua edin sizinki sizin kargonuz dağıtıma çıkmadan tarafınıza iade edilmiş. Benim 2 tane kargom 1 ay içinde Sürat Kargo tarafından kaybedildi. Tahmini 2 bin tl zararım var ve tabi fiş fatura vs olmadığı için zararım da karşılanmıyor.