14 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10785177

Sürat Kargo Hiç Dağıtıma Çıkmayan Kargo!

21922017688911 takip numaralı kargom hafta sonu şubeye ulaşmasına rağmen; 13.08.2018 pazartesi günü dağıtıma hiç çıkartılmayıp, kargo devir yazmaktadır. Dün arayıp şikayet oluşturdum ancak ona da dönüş sağlamadınız. Dağıtıma hiç çıkartmadan şubede bekletmeyi anlamamaktayım.
Bugün kargomun ulaştırılması gerekmektedir. Konu hakkında acil dönüş beklemekteyim.

İpek İpek 860 Okunma

Cevaplar

  • İpek'in Teşekkür Mesajı14 Ağustos 2018

    Firma yetkilisi Murat bey tarafından aranarak durum hakkında detaylıca bilgi verilmiş ve alınacak aksiyonlar iletilmiştir. Kendisinin nazik yaklaşımı ve ilgisinden dolayı problemim çözülmüştür.

  • Sürat Kargo Temsilcisi14 Ağustos 2018

    Sayın IPEK S Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler