Sürat Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Selin'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Sürat Kargo Her Siparişimde Sorun Yaşıyorum!

309görüntüleme
Selin
Selin 27 Kasım 2020 18:03
ÇözüldüÇözüldü
Selin'in Teşekkür Mesajı
“Akile hanım ile az önce görüşme sağladım nazik davranışı için teşekkür ederim umarım bir daha bu tarz problemler yaşamayız.”

Her sipariş de bir sorun mu yaşar insan evet yaşıyorum. 4 gündür dağıtımda gösterdikleri ürünüm evde Home office çalışmama rağmen gelmedi ve şimdi iade sürecini başlattıklarını söylüyorlar. Bu ne terbiyesizlik! Bugün şubeden almazsam iade olacakmış! Rahatsız olduğum için şubeye gidemedim gönderilmesini talep ettim fakat ona da yanaşmadılar. He bir de Yeditepe şube'ye ulaşamama durumumu hiç paylaşmıyorum bu bilgileri sipariş verdiğim firmadan aldım. Yazık gerçekten bir an önce sektörden çekilmeliler.

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo27 Kasım 2020 18:12

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Selin
Selin28 Kasım 2020 12:36

Akile hanım ile az önce görüşme sağladım nazik davranışı için teşekkür ederim umarım bir daha bu tarz problemler yaşamayız.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler