21 Ocak 2014 #2248397

Sürat Kargo Hasarlı Ürünümün Tazminine 3 Ay Sonra Red Cevabı Verdi!

Sattığım bilgisayarı müşteri açtığında hasarlı çıktı. Kargoya götürdü kargocu bu hasarın diğer kargolardan kaynaklandığını söyleyerek ürünü geri aldı. Hasar tespit evrakları ile gönderdik. Üç aydır belli aralıklarla sorduk cevap vermediler.


En son cevap ürünü müşteri teslim aldığı için red cevabı geldi. Ürünü müşteri teslim aldı geri tekrar neden aldınız ben müşterime kargo ürünü teslim aldığı için yeni ürün teslim ettim. 3 aydır neden sonuçlanmadı.


İ***** E. ve C**** Y. Sürat Kargo çalışanlarına mail attım ilgilenmediler. Zararım çok. Ürünü de geri yollamıyorlar. 3 aydır üründen bilgi yok kargonun ismine de sürat takmışlar. Nerede şikayet sitesi, basın varsa onlara yazacağım.

Özer 130 Okunma

Cevaplar

  • Özer25 Ocak 2014

    Evet görüşüldü. Sonuç red. 3 aydır ürün şubede hasar görüşülen yere gitmemiş. Ürüne bakmadan karar verdiler. Karar müşteri ürünü teslim aldı. Sürat kargo böyle işte. Ürünü kargoyu teslim almadan iyi bakın beklesin kargo elemanı. Hakkımı arayacağım şimdilik siz haklısınız.

  • Özer21 Ocak 2014

    Yanlış anlaşılmasın. Sorun çözülmedi. Sadece ilgili birimle görüşülecek size bilgi verilecek şeklinde bilgi verildi. Sonucu bekliyorum. Olumlu ya da olumsuz sonucu bilgi vereceğim .

  • Sürat Kargo Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön