17 Ekim 2015

Sürat Kargo Hasarlı Ürün Teslimi

Daha önce müşteri hizmetlerinden İ. E. . ile görüştüm. Hasarlı kargomun durumun belirttim. Mail ortamında hasarlı kargonun resmini attım ama sizin mailleriniz sorunlu. Hiçbir mail gitmiyor size. Konu hakkında geri dönüş sağlamıyorsunuz. Müşteri hizmetleri telefon açmıyor, maillerimiz size ulaşmıyor. Buraya yazarak size ulaşabiliyoruz.


Ümraniye tepeüstü şubenin kargomu imzasız bir şekilde hem de alıcının kapısına kaçarcasına bırakıp gitmesi, hasarlı olduğunu bile bile oraya bırakması utanç verici. Böyle sorumsuzca kişilerle mi iş ortaklığı yapıyoruz? Ayıptır, günahtır.


Bu konu telefon ile İ. E. . Bey'e iletilmiştir. Konunun ivedilikle sonuçlandırılmasını rica ederim.

İbrahim 256 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim11 Kasım 2015

    hasarlı ürünleri ne yenisini temin ediyorsunuz ne de ürünün zararını karşılıyorsunuz. sizinle çalışmak istemiyorum, aMA acente sahiplerinin iyi niyetleri olmasa sizinle çalışılmaz.

  • Sürat Kargo Temsilcisi17 Ekim 2015

    Sayın Doğangüzel I., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön