09 Ağustos 2017

Sürat Kargo Hasarlı Kargoda, Hasar Tutanağı Verilmedi!

Şikayet kaydında takip numarasını belirttiğim 5 parça paket 03.08.2017 14:39 tarihinde Anayurt şubesinden adresime geldi. Demonte mobilya parçalarını içeren 5 paket büyük oranda hasar görmüş, köşeleri ezilmişti.


Bu durumu gördüğümde teslim almadan önce hasar tutanağı istedim. Hasar tutanağı olmadığı, bu paketlerin garantisinin olmadığını söyledi. "İstersen böyle alırsın, istemezsen geri götürürüz" denildi. Nasıl bir kargo şirketinin aracında hasar tutanağı olmaz? Sloganı "süratle, özenle" olup, paketleri resimlerdeki gibi teslim eden kargo firması bu zararı nasıl telafi edebilir?

Kürşat 904 Okunma

Cevaplar

  • Kürşat11 Ağustos 2017

    Sürat Kargo müşteri temsilcisi telefon ile iletişime geçti. Durumu açıkladı, bir daha olmaması için gerekli aksiyonları alacaklarını söylediler vs... Çözüm ya da telafi olmayacak tabi ki. Sürat Kargo: "#SüratleÖzensiz"

  • Sürat Kargo Temsilcisi09 Ağustos 2017

    Sayın Kürşat T., Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön