01 Nisan 2013 #1718616

Sürat Kargo Hasarlı Kargo Hatalarını Kabul Etmemeleri!

Sürat Kargo'nun kurumsal müşterisi olarak çalıştığımız için. Bana gönderilen hediye ürünü aras kargo ya vereceklerdi bende sürat kargo ile çalıştığımız için sürat'a verilmesini istedim. teslim almadan ürüne baktık. Gelen ürün hasarlı çıktı. Kargo çalışanına hasarlı olduğu için tutanak tutmasını istedik. Çalışan yetkiliyi aradı yetkili kutuda hasar olmadığı için kesinlikle kabul etmeyeceklerini söyledi. Teslim eden görevlide hiç bir zaman kesinlikle tutanak tutmadıklarını söyledi.


Bugün Görüşüldüğündede Ürün ambalajının sağlam olmadığını ve faturasız ürün olduğu için kabul etmemektedirler.


Ambalaj sağlam değilse ürünü alırken neden uyarmıyorsunuz ve sorumluluk fişi imzalatmıyorsunuz?

İbrahim 62 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim01 Nisan 2013

    Gelen Ürün Tablet ve camı kırık kendi kılıfında geliyor. kılıfında zarar olmadığı için kabul etmiyorlar. Deri kılıfı zaten kırılmaz derinin içindeki camı kırazbiliyorsunuz ama kabullenmiyorsunuz. "Küçük hesaplar büyük hesapları götürür." sözünü size hatırlatmak isterim. hasarı kabul etmediniz. ürünün ücretinden kurtuldunuz. ama müşteri kaybettiniz. 1 yılda bunun ücretini zaten bizden fazlasıyla kazanıyorsunuz. Çözüm yollarını kapattığınız için teşekkürler. İyi Çalışmalar. Not: Ürünü hasarlı olarak alıp çöpe atıyorum sayenizde.

  • Sürat Kargo Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön