11 Nisan 2013 #1737664

Sürat Kargo Hasarlı Kargo!

Sürat Kargo ile gelen ürünlerde, tüm kolilerde özellikle "kırılacak eşya" ibaresi yer almasına rağmen nakliyeden kaynaklı hasar vardı. Firma ile konu hakkında görüşmeme rağmen olumlu bir sonuç alamadım. Kırılacak eşyaların sigorta kapsamında olmadığını belirttiler. Doğru dürüst ilgilenen bir birimleri mevcut değil. Ayrıca sigorta kapsamında değil diyerek geçiştiriyorlar. Hiç profosyonel bir yaklaşımları yok.

Burcu 156 Okunma

Cevaplar

 • Burcu08 Mayıs 2013

  Sürat Kargo ile taşınan eşyada aktarma ve taşınma esnasındaki dikkatsizlikten kaynaklanan hasarın bedeli 1.500 TL. Hasar birimi hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmediğini ve bu bedeli karşılamayacağını belirtiyor. Gerekçe ise kırılacak eşyaların zarar görmesi durumunda mesuliyet kendilerine ait değilmiş. Genel olarak firma ile ilgili şikayetleri incelediğimde hiç bir hasarı sorumluluk olarak görmediklerini ve müşteriyi mağdur etme konusunda oldukça profosyonel olmayan bir tutum içinde oldukları aşikar. Firmanın telefonuna ulaştığınızda ya da sitesini incelediğinizde çok profosyonel olduklarını düşünebilirsiniz ama bu tamamen bir yanıltmadan ibaret.

 • Burcu26 Nisan 2013

  Sürat Kargo ile ilgili şikayetim hala devam etmekte. En son hasar bildirimi için irtibata geçtiler. Hasar tutarı ile ilgili detaylı bir mail attım. Ancak konu ile ilgili hiç bir geri bildirimde bulunmadılar. Konu netliğe kavuşmadıkça da şikayetim devam edecek

 • Burcu11 Nisan 2013

  Tam olarak bir bilgilendirme söz konusu değil. Tabi bilgilendirmeyi sürekli olarak farklı müşteri temsilciniz arayıp sorunu sorup ben araştırayım diyerek teli kapaması olarak değerlendiriyorsanız ayrı. 6-7 görüşmeye rağmen hala netleşen bir durum yok. Ayrıca Müşteri Himetlerinden her defasında başka bir kişi arayarak sorunu anlatmamı istiyor. Papağan gibi herkese aynı şeyi tekrar etmekten fenalık geldi artık. Anlatmama rağmen sonuç alabilsem keşke, bazı temsilcileriniz de sorunu dinleyip sessiz kalıyor.

 • Sürat Kargo Temsilcisi11 Nisan 2013

  Sayın yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön