27 Ekim 2017 #9731312

Sürat Kargo Hasar Tutanağı Hakkında Yalan Beyanda Bulunuyor

Televizyon satın aldım, Sürat Kargo aracılığıyla televizyon Mardin’e evime gönderildi. Teslim almadan kargoyu kontrol ettiğimde ekranının kırılmış olduğunu gördüm. Görevli personel ısrarla kargoyu imzalattırmaya çalıştı ama imzalamadım. Tutanak tutulması gerekirken, ağzının içinde söylenerek beni dinlemeden kargoyu aldı gitti. Şu an şubeye gitmeye vaktim yok, ön bilgi amaçlı aradığımda, şube kargoyu önce teslim almam gerektiğini söylüyor.


Sonra kargoyu iade edip geldiği yerdeki şubenin tutanak tutması gerektiği söylüyor. Bana yalan beyanda bulunup beni kandırmaya çalışıyor. Genel merkezi aradım, dönüş yapılacak diyor. Teslim aldıktan sonra nakliye esnasında hasar gördüğünü kimseye ispat edemem. Laf anlatamıyorum. Biz saf mıyız? Vatandaşa neden cahil cühela gibi muamele yapılıyor? Yetkili kim ise bu konuda bana yardımcı olsun.

Mustafa 608 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi27 Ekim 2017

    Sayın Mustafa T , Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön