Sürat Kargo Hasar Tespit Tutanağı Tutmadı Ve İade Yapılmadı

Büşra Büşra24 Şubat 17:22

Trendyol'dan aldığım Philips kulaklığın paketi kırık ve parçalanmış şekilde elime ulaştı. (Kargo numarası:43181607519646) Kurye arkadaşa telefon ettiğimde şubeye gidip hasar tespit tutanağı tutturabileceğimi söyledi. Kargoyu teslim aldığımdan yarım saat sonra şubeye gittim. Fakat Ankara Sincan Sürat Kargo şubesi bu tutanağı tutmayı tamamen keyfi bir sebeple reddetti. Bu yüzden ürünün iadesi yapılmadı ve paramı geri alamadım.Derhal o tutanağı istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Büşra 28 Şubat 14:41

Dün müşteri hizmetleri tarafından arandım. Şube ile görüşme sağlayıp bana geri dönüleceğine dair bilgi verildi. Fakat hala beni aramadılar ve sorunuma çözüm bulmadılar. Benim hasar tespit tutanağı istememe rağmen Ankara Sincan şubesi benimle alay eder gibi verdiği kağıtta "kargoyu hasarsız, sorunsuz teslim aldım" ibaresinin altına imza atmamı istedi ve bundan başka hiçbir belge bana vermeyeceğini söyledi. Kalite olarak sıfırın altında bir kargo firması. İade talebim yine reddedildi. O kulaklığın parasını başta Ankara Sincan Sürat Kargo şubesi olmak üzere hepinize haram zehir zıkım olsun evlatlarınızın hastane parası yaparsınız inşallah.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 24 Şubat 17:26

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler