25 Mart 2014

Sürat Kargo Hasar Tazmin Süreci Bu Kadar Olur mu?

26/11/2013 Tarihinde Beykoz Sürat Kargo şubeden tarafıma gelmesi gereken bir kargom kaybedilmiştir. Kargonun alıcısı olarak mevcut çalıştığım yerin ismi verilerek kargo bilgisi girilmiştir. E13 374726 no'lu gönderi tarafımıza ulaşmadığı ve başka yere teslim edildiği halde sanki biz teslim almışız gibi sisteme girişi yapılmıştır.


Ara ara değişik evraklar istendi verdim. Geçen haftalarda komisyon onayından çıktığı belirtildi fakat bir evrak lazımmış yine. Hadi gönderin imzalayalım dedik ama 10 gündür bu evrak ne ise ortada yok.


Bugün merkezlerini arıyorum şube müdürü izinde imiş ondan bilgi alacaklarmış. Nasıl bir sistemleri varsa artık. Yani 4 ayda tazmin mazmin yok. Bakalım buradan sonuç alacak mıyız?

Orhan 161 Okunma

Cevaplar

  • Orhan15 Nisan 2014

    Şikayetim müşteri hizmetlerinde çalışan arkadaşın gayreti ile çözümlendi. Süreç uzun sürmesine rağmen kişisel gayret gördüğümden benim için olumlu bir süreç tamamlandı.

  • Sürat Kargo Temsilcisi25 Mart 2014

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön