Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Sürat Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Özgür sonuçtan memnun

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

Sürat Kargo Halen Teslim Edilmeyen Kargo / Esenyurt Dağıtım Merkezi

1.105
Özgür
Özgür 29 Eylül 11:28
Çözüldü
Özgür'ün Teşekkür Mesajı
“Süreç çok uzasa da (15 gün) kargo sorunsuz bir şekilde elime geçti.teşekkürler”

Pazarama alışveriş sitesinden 20 Eylül 2022 tarihli 198769442 no lu siparişim aynı gün satıcı firma tarafından 10717283107159 takip numarasıyla Sürat Kargo'ya teslim edilmiştir. Sürat Kargo'nun kendi sitesinden bu numarayla sorguladığımda son hareket "23.09.2022 08:22:44", hareket yeri "Esenyurt Mikro" ve hareket tipi "Kargo Araçtan İndirildi" olarak izlenmekte ve planlanan teslim tarihi de 23.09.2022 olmasına karşın bu tarihten bugüne (29.09.2022) dek hiçbir hareket olmadığı görülmektedir. Sürat Kargo çağrı merkezini (0850 202 0 202) aradığımda kargonun Beykent şubesinde olduğu belirtilmektedir; fakat şubeye gittiğimde ilgili şube müdürü kargonun halen Esenyurt dağıtım merkezinden kendilerine gelmediğini, Esenyurt 'ta dağıtımın personel tarafından tarihe göre değil rastgele yapıldığı için gönderilerin kendilerine hep geç geldiğini söylemektedir. Yarın kargoya verilişi üzerinden tam 10 gün geçmiş olacak, neyse ki beklediğim ürün gıda değil ama yine de bu süre kabul edilebilir değil. Sürat Kargo internet sitesi üzerinden şikayet formuyla durumu kendilerine ilettim ama halen bir yanıt dönülmedi. Pazarama ® sitesine de ayrıca satıcının da durumunda bilgi sahibi olması adına kayıt açtırdım. 

Özetle, sorun gerçekten Esenyurt dağıtım merkezi personelinden kaynaklanıyorsa Sürat Kargo yönetiminin buna acilen el atması lazım ki şubeye her gittiğimde aynı durumdan muzdarip bir kalabalıkla karşılaşıyorum ve bu durumdan şube personeli de çok rahatsız ve stres altında çalışıyorlar. Şikayetvar ® ve Google ® yorumlarını da kontrol ettiğimde hem şube hem de Esenyurt dağıtım merkezi için çok sayıda şikayet yazılmış olduğunu görüyorum ve şikayete konu sonuçlanan teslimatlar ortalama 15 günden önce teslim edilmemiş. İş etiği ve müşteri memnuniyeti açısından bu durum tabii ki kabul edilemez. Gözlemlediğin insanlar artık almak istedikleri ürünü Sürat Kargo gönderiyorsa fiyat farkına da razı olup ya farklı kargo firmasından gönderim yapan bir satıcı tercih ediyorlar, ya da satıcıyla görüşüp kargo firmasını değiştiriyorlar. Bu kayıtla Sürat Kargo yönetimine de sesleniyorum, en azından firmanızın kar ve müşteri kaybını da düşünerek lütfen bu şikayetleri görmezden gelmeyin ve acilen aksiyon alarak yapıcı çözümler geliştirin...

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo29 Eylül 11:36
Özgür
Özgür07 Ekim 11:17

Kargoya veriliş tarihinden tam 15 gün sonra paket elime ulaştı. Yorumsuz.

Özgür
Özgür12 Ekim 13:21

Süreç çok uzasa da (15 gün) kargo sorunsuz bir şekilde elime geçti.teşekkürler

Benzer Şikayetler

profile
  • -
  • 1 gün önce

Sürat Kargo Hep Aynı Sorun

Sürat Kargo Konyaaltı şubesi 1 Aralık'ta teslim etmesi gereken gönderiyi 6 Aralık oldu teslim etmiyor, şube telefonu cevap vermiyor, dakikalarca bekletiyor, çağrı merkezi yanlış bilgi veriyor. Bugün öğleden sonra elinizde diyor net bilgi ama gelen giden yok.

Devamını Oku
Sürat Kargo Hep Aynı Sorun
Sürat Kargo Hep Aynı Sorun
profile
  • 99
  • 2 gün önce
profile
Ekrem'in Teşekkür Mesajı
  • 2 gün önce

“Kargo adresime yönlendirildi. İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim.”

Sürat Kargo Kargomu Teslim Edemedi

Sürat Kargo siparişimizi teslim etmiyor. Uun zamandır bekliyoruz. Bugün çağrı merkezi ile görüştük akşam 18:00 e kadar kargonun teslim edileceği söyle...

Devamını Oku
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Derya
Derya
 

Ya benimde 20 gündür Esenyurt aktarma şubesinde gelmiyor asla

Özgür
Özgür
 

Şikayetim üzerine hemen geri dönüş yaptılar; sorunun Beykent Şubesi 'nden kaynaklı olduğunu buradaki personelin eksik olması nedeniyle dağıtımlarda gecikme yaşandığını ama telafi ettiklerini dile getirdiler. Dilerim sizinki de geç de olsa elinize geçer.