29 Ocak 2016

Sürat Kargo Haksız Kazanç!

Sahibi olduğum bir e-ticaret sitesi için Sürat Kargo ile sözleşmemiz var. Bu sözleşme dahilinde geçen ay gönderim yapmak istediğimizde Sürat Kargo Ümraniye Atakent şubesi kargomuzu kapıda ödeme limitine takıldığımızı söyleyerek göndermek istemedi.

2 saat bekletildikten sonra sistemsel sorunları olduğu anlaşıldı. Fakat sorunlarımız bununla da bitmedi. Kapıda ödeme müşterilerinden birisi ödemesini yapmasına ve 1 ay geçmesine rağmen Sürat Kargo bu ödemeyi de bize gerçekleştirmedi. Kendilerini en 10 kez aradım bu ve bunun gibi 3-4 farklı konudaki şikayetimi ilettim. Hiçbir seferinde geri dönüş alamadım. Ekran görüntüleri, mail'ler ve kendilerinin almış olduğu ses kayıtları mevcuttur.

Gökhan 124 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan30 Ocak 2016

    Merhaba; Her zaman ki gibi buradan da dönüş yapılacağını bildirildiniz. Her zaman ki gibi dönüş yapılmadı. Ne ödemesi yapılması gereken param, ne de diğer sorunlarım giderildi. Genel merkezinizden Hülya hanım, suzan hanım, atakent şubenizden Murat bey, kurumsal ilişkilerden Ahmet ve Fatih bey, çözüm merkezinizden Duygu hanım ve şimdi de siz. Gerçekten çok yadırgıyorum bu durumu.

  • Sürat Kargo Temsilcisi29 Ocak 2016

    Sayın Gökhan I., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön