Sürat Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Eren'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Sürat Kargo Gültepe Şubesi Telefonlara Bakmıyor

436görüntüleme
Eren
Eren 25 Kasım 2020 11:55
ÇözüldüÇözüldü
Eren'in Teşekkür Mesajı
“Sürat Kargo Gültepe şubesinin gün içinde yaptığım aramalardan birini açmasıyla sorun çözüldü. Teşekkürler”

20.11.2020 Cuma akşamı Gültepe şubesine kargo bıraktım. Kota dolduğu için sisteme giriş yapamadıklarını söylediler. Bu nedenle takip numarası alamadım. "Ertesi gün biz bunun çıkışını yaparız, arayıp takip numarasını öğrenebilirsiniz" dediler. O gün bugündür şube telefonları açmadığı için takip numarası öğrenemiyorum. Şikayet kaydı da bıraktım ama çözümü yok. Müşteri hizmetleri telefon numaramdan sorgu yapıyor, ama sistemde adıma yapılmış bir lem çıkmıyor. Şubeye gidip takip kodunuzu öğrenebilirsiniz, yoğunluktan açmıyorlardır diye bir cevap veriyorlar:) Alt tarafı bir takip numarası için teknoloji çağında kalkıp şubeye mi gitmem gerekiyor gerçekten? Ben de biliyorum gidip öğrenebileceğimi ama herkes yoğun çalışıyor. Telefonlara bakmak da bu işin bir parçası değil mi? Hepimiz hem çalışıyoruz, hem toplantı yapıyoruz, hem müşteriyle konuşuyoruz. Şube dışında kimsenin yardımcı olamayacağı bir sistem yapmışsınız onda da şubeye ulaşılamıyor. Şaka gibi!

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo25 Kasım 2020 11:58

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Eren
Eren25 Kasım 2020 14:52

Sürat Kargo Gültepe şubesinin gün içinde yaptığım aramalardan birini açmasıyla sorun çözüldü. Teşekkürler

1 Yorum

Eren
Eren25 Kasım 2020 14:47
 

Genel müdürlükten Hicran Hanım oldukça ilgili ve kibar bir davranış sergilemiştir. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Sorunun çözümü için işlem başlatmıştır ve çözüldüğünde de şikayetimi kaldıracağım.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler