25 Haziran 2016

Sürat Kargo Gönderim İçin Eleman Talep Ettim Üç Gün Boyunca Her Gün Aradım Ama Hala Gönderim Alınmad

Firma olarak Sürat Kredili Kargo abonesiyiz. Gönderi için eleman talep ettiğimizde gün içinde gönderiyi almaya gelmiyorlar. Bu sıklıkla oluyor. En son acil bir gönderim için aradım... Gelmeme ihtimaline karşı gün içinde tekrar arayarak teyit aldım. 3 gün boyunca sabah arayıp kayıt yeniledim ve gün ortasında arayarak hatırlatma yaptım ama buna rağmen gönderim alınmadı. 3.gün tekrar aradığımda, telafi etme yoluna gidileceğine "bu gün sizin tarafa çıkan arabamız yok" denildi.
Bu şartlarda sizinle çalışmaya devam etmek mümkün değil. Kredi sözleşmesinin iptal edilerek kalan kredi bakiyemizin iadesini talep ediyoruz.

Birsen 58 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi25 Haziran 2016

    Sayın Birsen A., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön