Sürat Kargo  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Zeynep'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Sürat Kargo Gönderim Bir Haftadır Yola Çıkmıyor.

270görüntüleme
Zeynep
Zeynep 01 Aralık 2020 10:54
ÇözüldüÇözüldü
Zeynep'in Teşekkür Mesajı
“Teşekkürler”

Trendyol üzerinden yapmış olduğum alışverişimin iadesini 24.11.2020 tarihinde Sürat Kargo'yla yaptım. Bana ürünün teslim alındığına dair bilgi de gelmedi. Kargo takip ekranında ürünümün bir haftadır bekletildiğini görüntülüyorum. Ürünü teslim ettiğim İzmir Şirinyer şubesini defalarca kez aradığım halde telefona yanıt verilmiyor. Derhal mağduriyetimin giderilmesini ve gönderimin karşı tarafa iletilmesini rica ediyorum!

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo01 Aralık 2020 11:10

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Zeynep
Zeynep03 Aralık 2020 12:12

Kargo durumumda asla bir değişiklik yok. Şubenizi iki gündür tekrar tekrar aradım hala cevap yok. 10 gündür ulaştırılamayan kargomdan artık gerçekten umudu kestim. Bir gönderinin yola çıkartılması bu kadar zor olmamalı. Sürat Kargo'yu bir daha tercih etmeyeceğim. Her gün kargo peşine mi düşmemiz gerekiyor ulaştırılması için anlamış değilim.

Zeynep
Zeynep08 Aralık 2020 12:32

Teşekkürler

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler