10 Mart 2016

Sürat Kargo Gelmeyen Kurye ve Alınamayan Takip Numarası!

Erzurum Dadaş şubesinden 3 gün boyunca kurye talep etmemize rağmen kurye gelmedi. Web sitesi üzerinden kurye çağırma sistemi çalışmıyor. En son genel merkeze şikayet ettikten sonra kurye gönderildi. Paketleri gönderdikten sonra ise takip numarası almak için yine aynı şube ile irtibata geçildi ama işlerinin olduğunu ve veremeyeceklerini söylediler. Benim bir alışveriş sitesinden aldığım ve iade işlemlerini başlattığım ürün sayenizde iade edilemeyecek. 3 iş günü içinde bir paketi alıp takip numarasını veremediniz. Başka illerde de Sürat Kargo ile çalıştım ancak Erzurum taşımacılık sektörünün en kötüsü gerçekten.

İbrahim 249 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim'in Teşekkür Mesajı10 Mart 2016

    Genel merkez gayet ilgili ve anında cevap verildi ve sorun giderildi. Ancak şube olarak düzenlenmesi gerekli. Teşekkür ederim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi10 Mart 2016

    Sayın Ibrahim Ö., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön