Sürat Kargo Gecikmeli  Dağıtım Ve Sorumsuz Çalışanlar

Zeynep Zeynep26 Eylül 03:58

Dağıtım süreleri belirlenen tarihten çok çok daha uzun en beteri ise 2 kez uygulama üzerinden aldığım siparişlerimi haftalarca şubede bekletip dağıtıma çıkarmadan satıcıya geri gönderildi. Kontrol için gittiğimde ise kargo çıkışı olmadığı söylenildi. Yaklaşık yarım saat 1 saat sonrasında kargo satıcıya geri gönderilmek üzere, araca yüklendi olarak sisteme yansıdı. 

Sorumsuz lerini doğru düzgün yapmayan bir firma kesinlikle. Yine şehir dışından birkaç gün önce sipariş verdim, ne yazık ki yine saçma sapan bir firmayla anlaşmalı 24 eylülde dağıtıcıya verildi olarak gösterildi. 2 gündür hala dağıtıcıda ürünlerim. Evime uzak denilebilecek bir mesafe de yok. Kaç kez aramama rağmen telefonlara da bakılmadı, (süs olarak kullanıyorlar sadece sanırım). Sürat Kargo  Samsun hançerli şubesi 3. Kez skandalsın elemanlarınızı doğru seçin baştan savma çalışıyorlar.

Gelişme :

26 Eylül 04:02

Hiçbir gelişme olmadı

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 26 Eylül 08:52

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler