Sürat Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Sürat Kargo Geciken Kargolar Ve Açılmayan Telefonlar

231görüntüleme
Derya
Derya 01 Aralık 2020 12:52

Trendyol'dan Satın aldığım ürün 4 gündür kargo şirketinde bekliyor ve hiçbir lem görmüyor. Sistemde Hedeflenen teslim tarihi 27 Kasım gözüküyor ama bugün tarih 1 Aralık ve kargom hala teslim edilmedi. Herkesin işi var gücü var her dakika kargo takibi yapamayız. Şubeleri arıyorum zahmet edip telefonu cevaplama gereği bile duymuyorsunuz. Trendyol'a da şikayet başvurusu yapacağım ve sizinle çalışmamaları için elimden geleni yapacağım.

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo01 Aralık 2020 12:53

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Derya
Derya01 Aralık 2020 14:30

Şikayetimi belirtmeme rağmen hala kessin bir çözüm öneremiyorsunuz o yüzden markanıza güven duyduğumuz falan yok. Keşke internet alışverişlerinde kargo firmalarını da seçebilsek zira siz bir daha asla tercih edeceğim bir kargo firması olamazsınız. Lütfen kargom bugün elime ulaşsın. Yoksa bu sorumsuzluğunuzun sonucunda sizi dava etmem kaçınılmaz olacak. Kargo dağıtım için size tanınan üç iş günü zaman dilimini de kullandınız.

Derya
Derya01 Aralık 2020 14:46

Hala Sürat Kargo'yu aramama rağmen yetkililer telefona bakmıyorlar. Siz gerçekten gördüğüm en sorumsuz kargosunuz. Bugün kargom elime ulaşmazsa sizi CİMER'e şikayet etmek için bir dakika bile beklemeyeceğim.

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler