10 Temmuz 2015 #3369629

Sürat Kargo Geciken Kargo Ve Saygısız Personel

Diğer şirketlerde İstanbul - İzmir arası kargolarımız verildiğinin ertesi gününde teslim edilirken, 2. güne sarkan, şubenin telefonuna 2 gün boyunca ulaşamamam garip ve komik geldi.
Ertesi gün yine ulaşamayınca kendim gitmek zorunda kaldım telefon konusunun çok garip olduğunu söyledim. Görevli arkadaşlardan birisi sertçe kendilerinin sorunu olmadığını ''gidin Telekom'u şikayet edin'' dedi. Bende bu sorunun Telekom'un değil sizin sorununuz olduğunu söyledim. Onun üzerine saygısızca ''ben kablocu değilim kusura bakmayın'' dedi.
Kargonun gecikmesi bir yana bir de personelin saygısızca tutumu şikayet konusu oldu.

Muvaffak 524 Okunma

Cevaplar

  • Muvaffak'ın Teşekkür Mesajı10 Temmuz 2015

    İlginiz için teşekkürler

  • Sürat Kargo Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Sayın Muvaffak E., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön