10 Kasım 2015

Sürat Kargo Geciken Kargo!

05.11.2015 tarihinde İstanbul'dan verilen kargo Niğde'ye 09.11.2015 tarihinden sonra geldi, en fazla 2 gün içerisinde teslim edilmesi gerektiği yazmasına rağmen gelmedi ayrıca şube telefonlara cevap vermiyor.

Mehmet 80 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet12 Kasım 2015

    Kargonun gelmediği halde geldi evde bulunamadığı söyleniyor ancak herhangi bildiri kağıdı mesajı yok ayrıca 09.11.2015 tarihinde Niğde şubesinin telefon hatlarının arızalı olduğu söylenerek sert bir dille cevap verdiler. eğer kargoyu almak istersem şubede duruyor gel al denildi.

  • Sürat Kargo Temsilcisi10 Kasım 2015

    Sayın Mehmet yusuf K., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön