Sürat Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ece'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Sürat Kargo Fındıkzade Şubesi Dağıtım Sorunu

56görüntüleme
Ece
Ece 29 Kasım 2020 13:22
ÇözüldüÇözüldü
Ece'nin Teşekkür Mesajı
“Şikayetim ikinci kez müşteri hizmetlerini arama ve mail atmamla çözüldü. Kargom akşam 8.30'da teslim edildi. Müşteri Hizmetleri ve gelen kargo yetkilisi çok yardımcıydı ancak anladığım kadarıyla Sürat Kargo yönetimi tarafından Fındıkzade Şubesi'ne bir destek yok. Çalışanlar fazla mesai yapmak durumunda kalıyorlar. Sorunumla ilgilenen özellikle müşteri hizmetlerindeki Hatice Hanım'a teşekkür ederim.”

18 Kasım'da ders notu sipariş vermiştim ve o tarihte araca yüklenmiş olan kargom 21 Kasım'da  Fındıkzade Şubesi'ne teslim edilmiş. Tam o tarihten beri 8 gündür kargom bana teslim edilmeden şubede bekletiliyor. Sürat Kargo'da hep bu sorunu yaşıyorum ve evime yürüme mesafesinde uzak bir noktada olduğu için hemen gidip şubeden de teslim alamıyorum.

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo30 Kasım 2020 08:00

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ece
Ece30 Kasım 2020 22:17

Şikayetim ikinci kez müşteri hizmetlerini arama ve mail atmamla çözüldü. Kargom akşam 8.30'da teslim edildi. Müşteri Hizmetleri ve gelen kargo yetkilisi çok yardımcıydı ancak anladığım kadarıyla Sürat Kargo yönetimi tarafından Fındıkzade Şubesi'ne bir destek yok. Çalışanlar fazla mesai yapmak durumunda kalıyorlar. Sorunumla ilgilenen özellikle müşteri hizmetlerindeki Hatice Hanım'a teşekkür ederim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler