10 Ağustos
#12418468

Sürat Kargo Faturamı Kaybettiler

Tf 138657248 takip numaralı kargomu arefe günü olması sebebi ile yetiştiremeyeceklerini düşünerek çalışanlarımızdan birine aldırdım. Ancak gelen kolinin üzerinde olması gereken gönderici firmanın tarafıma kesmiş olduğu ticari fatura şube çalışanları tarafından alınmış. Şu an faturam yok. Şubeyi aradığımda ise üst düzey iletişim becerisine sahip bir bayan istediğim yere şikayet edebileceğimi söyledi sağ olsun. Şimdi bu mesajımı okuyan bir yetkili olursa şayet kendisine soruyorum. Üzerinde maliye bakanlığının mührü bulunan ve firmama ait resmi bir belgenin iznim dışında alınması ne kadar doğrudur?

Ümit Ümit 928 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ümit3 g

  Merhaba çok özür dileyerek yazıyorum ama benimki sadece şüphe. Bu şikayet olayından sonra internetten bir alışverişim daha oldu satıcıda Sürat Kargo'yu tercih etti. Ancak şüphem şudur ki 25513149438811 kargom 3 tür dağıtıma çıkıyor ancak bana teslim edilmiyor. Ben şubeyi aramadım sadece ne yapacaklarını merak ediyorum. Sizin bu durumu inceleme imkanınız olur mu?

 • Ümit15 Ağustos

  Firmadan bugün tarafıma dönüş yapıldı. Son derece anlayışlı ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergilediler. Sürat Kargo Müşteri ilişkileri departmanına teşekkür ederim.

 • Ümit10 Ağustos

  Bakınız işimiz gereği bir çok kargo firması ile sürekli çalışıyoruz bana gelen hiçbir kargo firması kargomuza ait irsaliye ya da faturayı yerinden çıkartmıyor. Faturamı bir şube çalışanı bu öğle vakti getirdi. Kendisine böyle olmaması gerektiğini anlatmak istedim ancak kendisi git nereye şikayet edersen et bir şey yapamazsın diyerek karşılık verdi. " #Süratliyiz ibaresine yakışır bir durum olmadığını düşünüyorum."

 • Sürat Kargo Temsilcisi10 Ağustos

  Sayın ümit D, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları