17 Nisan
Yorum Yap
#11856932

Sürat Kargo Eve Teslim Edilmiyor Kargolar!

Eskişehir Sürat Kargo Battalgazi şubesi firma demeye bin şahit lazım buna artık bir el atılması lazım üslupsuz konuşma tarzları ve yüzüme telefon kapatarak seviyesini belli eden insanların çalıştığı bir şube. Kapıya gelip zile basmadan 4 katı çıkmamak için kağıt yapıştırıp giderek müşteriyi salak yerine koyuyor ben bu kadar kötü bir iletişim görmedim.

Simge Simge 294 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Simge4 g

    Bir daha asla tercih etmeyeceğim bir firmasınız. Şubenin ağır tahrik içerici emir verici üslupsuz konuşmalarınada bir çözüm bulursunuz umarım.

  • Sürat Kargo Temsilcisi17 Nisan

    Sayın Simge K , Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları