Sürat Kargo Eve Kesinlikle Gelmiyorlar.

Gizem Gizem6 gün önce

Sürat Kargo ile gönderilen hiçbir siparişim eve çıkarılmıyor kesinlikle. Sitenin güvenliği kimlik istiyor ve gelen kurye aylardır kimliğinin yanında olmadığını söyleyerek siteye girmiyor. Beni ayağına çağırıyor. Eve siparişi boşuna mı veriyorum. Ben her seferinde aşağı inmek zorunda mıyım? Yanında kimlik ve ehliyet taşımayan kurye çalıştırıyorlar. Sürat Kargo Velibaba şubesi kedim için sipariş ettiğim ilacı dün yukarı çıkarmadı aynı bahaneyle. Sokağa çıkma yasağında ayağına çağırıyor şubeye gidip alamıyorum da. Kimliksiz ve Ehliyetsiz dolaşıyor kuryeleriniz.

Cevaplar

profile-icon Gizem 5 gün önce

Sorunum çözülmedi mail de attım ama ilgi alaka sıfır. Üstüne bir de siparişim iade edilmiş. Neredeyse yarı fiyatına indirimden aldığım ürünü iade sürecine almış kargo. Sokağa çıkma yasağında gidip şubeden alamadığım gibi eve de getirmediler. 2 kere dağıtıma çıkmış gözüküyor. Ben bir kere kurye tarafından arandım. Yukarı çıkmak yasak zaten kimliğim yok dedi. Kuryelerin bu yoğun dönemde çok yorulduğunun farkındayım fakat bu aylardır devam eden bir olay. Ayrıca benim eşim de doktor o da çok yoruluyor üstüne bir de nöbetten çıkıp kargo kovalıyor.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 6 gün önce

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler