Sürat Kargo Evde Olduğum Halde Evime Gelmeyen Kargo

Ferit Ferit28 Kasım 2020 11:30

Evde olmama rağmen kargom eve getirilmediği gibi uygulama üzerinden kontrol ettiğimde de sürekli dağıtımda gözüküyor. Evine geldiklerine dair de herhangi bir not yok. Belli ki hiç gelinmemiş eve. İzmir Nergiz şubesini arıyorum sürekli meşgul. Kimse ulaşamasın diye ahizeyi kaldırmışlar belli ki. Müşteri hizmetlerini arıyorum. Sadece şikayet oluşturabiliyorlar. Kargonun size gelmesini sağlayamıyorlar. Nergiz şubesi bana çok uzak. Kaldı ki ayaklarına gitmek durumunda değilim. Yapamıyorsanız bırakın bu i. Sürat Kargo'yla çalışan hiçbir mağazadan alışveriş yapmayacağım bundan sonra. 

Cevaplar

profile-icon Ferit 28 Kasım 2020 14:46

Müşteri hizmetlerine durumumu anlattığımda sizin önerdiğiniz şeyi onun yapması gerekirdi zaten. Neden tekrar başka bir yere mail gönderiyorum ki! İnsanları uğraştırmaktan başka bir şey değil. Zaten şubeye gidip kendim aldım bugün.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 28 Kasım 2020 11:36

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler