Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sürat Kargo Esenyurt Mikro Şubesi Kargoyu Teslim Etmemesi

profile
30 Mayıs
305

Sürat Kargo Esenyurt mikro şubesi sabah bir uygulama üzerinden satış yaptığım kargoyu dağıtıma çıkarttı. Sistemden gönderi kodunu yazıyorum akşam saat 20.00 olmuş hala kurye dağıtımda gözüküyor. Müşterime sorunumu anlatamıyorum. İstanbul içi kargoyu 1 günde teslim edemiyorsunuz gerçekten kalite yerlerde yazık. 12366551892128 gönderi kodum acilen ilgilenilmesini istiyorum yoksa tazmin talebinde bulunup tüm mecralarda rezilliklerinizi yayınlayacağım

Sürat Kargo Esenyurt Mikro Şubesi Kargoyu Teslim Etmemesi
Sürat Kargo Logo
06 Haziran 13:41

Benzer Şikayetler

Sürat Kargo Kargomu Adrese Teslim Etmiyorlar

profile
19 saat önce
64

Kargomu yakın mesafe olmasına rağmen adrese teslim etmiyorlar. Mobilya gönderimi ve ağır bir gönderim ben şubeye gelip nasıl alayım ki onu şubeye çağrılıyorum. Ağır bir gönderi olmasa dosya paket olsa gelip alırım ama bu ağır büyük bir mobilya gönderimi adrese teslim edilmesi şart.

Sürat Kargo Kafasına Göre Mesai Saati Planlıyor!

profile
2 gün önce
10

Sürat Kargo her zaman ki gibi saçmalıklarıyla rekora koşuyor. Bir hafta önce aynı gün aynı saatte kargoyu teslim aldı. Göndermek için diğer hafta ise saat birden önce gönderi almıyorlarmış o zaman bir hafta önce neden aldınız? Böyle saçmalık olur mu! İnsanı rezil ediyorsunuz.

Sürat Kargo 25 Gündür Ulaşmayan İade Kargosu

profile
5 gün önce
87

Sürat Kargo Şelale Acente'ye 25.08.2023 tarihinde teslim ettiğim iade kargosu 25 gündür karşı tarafa ulaşmadı. Ürün uzun süredir Alkent adlı acentede görünüyor. Günlerdir bu şubeyi arıyorum, telefona bakan yok. Genel merkezi arıyorum, biz şubeleri arayamıyoruz, sadece sistemdekileri görebiliyoruz di...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Sürat Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 6 sa 40 dk
Benzer Şikayet Yaz