01 Aralık 2017 #9849477

Sürat Kargo Esat Şubesini Defalarca Aramama Rağmen Cevap Verme Zahmetinde Bile Bulunmadılar

Sürat Kargo çağrı merkezinden 30.11.2017 tarihinden adresimden gönderi göndermek için talep oluşturdum. Gönderimin 15:00-18:00 saatleri arasında Esat şubesi tarafından alınacağını ilettiler. 01.12.2017 tarihinde işime geldiğimde gönderimin alınmadığını gördüm çağrı merkezini değişik saatlerde defalarca aradım her defasında gerekli uyarı yapıldı, kargonuz 15:00-18:00 saatleri arasında alınacak denildi. Saat 2'den sonra adresimde Sürat Kargo'nun aracını gördüğümde gönderimin alındığını düşünerek sevinmiştim. Sorduğumda ürünümün 17:46 itibari ile alınmadığını gördüm. Esat şubesini defalarca aramama rağmen cevap verme zahmetinde bile bulunmadılar. Böyle bir firma böyle bir çalışma şekli, müşterisini aptal yerine koyan başka bir firma görmedim.

Ümit 263 Okunma

Cevaplar

 • Ümit'in Teşekkür Mesajı02 Ocak

  Ayşegül Hanım dönüş yaptı teşekkür ederim.

 • Ümit04 Aralık 2017

  30 Kasım 2017'de adresimden gönderi göndermek için kayıt oluşturdum bugün 5.nci gün 3.ncü iş günü bitti ve ürünüm alınmadı. Defalarca esat şubesini aradım cevap verme zahmetinde bulunmadılar, çağrı merkezini defalarca aradım iletimde bulunuldu denildi. Ben böyle rezil bir kargo firması görmedim kaç gündür sinirden elim ayağım titriyor. Sürat Kargo yüzünden insan katil olur.

 • Ümit04 Aralık 2017

  Bugün adresimden gönderi göndermek için kayıt oluşturduğum 5.nci gün saat 16:44 itibari ile kargom hala alınmadı. Sabah çağrı merkezini aradım gerekli bildirimler yapıldı denildi hala ne arayan var ne soran var. 16:35'te tekrar aradım hala ezberletilmiş cümlelerle geri bildirim sağlanacaktır deniliyor Esat şubesi defalarca aramama rağmen ısrarla telefonu açmıyor. Ne kadar rezil bir kargo firmasıymışsınız mübarek. Lanet olsun alacağınız kargoya da yapacağınız işe de firmanıza da.

 • Sürat Kargo Temsilcisi02 Aralık 2017

  Sayın Ümit Volkan K, Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön