Toplam çözüm sayısı
..
Sürat Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sürat Kargo Elime Ulaşmadan İade Edilen Ürünüm!

129görüntüleme
Özlem
Özlem 15 Ocak 13:39

13/01/2021 tarihinde firmanız tarafından elime ulaşacağı söylenen kargom henüz gelmedi ve karşımızda muhatap olan biri yok çünkü hiçbir şubeniz telefonlara bakmıyor. 

Müşterisi ne bu kadar saygısızlık yapan bir firma görmedim. Parası ödenmiş olan kargom 5 gündür Kayseri şubesinde görünüyor ve kurye dağıtıma çıktı deniyor ama kurye evime gelmeden ve hiçbir haber etmeden ürünüm geri iade ediliyor. Bu kargo şirketinden kaçıncı sorun şikayet ede ede bıktık artık. 

Sorunu bölge müdürlüğü ne ilettik diye müşteri ilişkileri diyor ama sonuç mu hiçbir hareket yok.

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo15 Ocak 13:40

Değerli Müşterimiz; Öncelikle Sürat Kargo’yu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Çözüm Merkezimiz yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle Sürat’li bir şekilde irtibata geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet , bilgi , öneri , görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler