03 Eylül 2013 #1992156

Sürat Kargo Eksik Teslim Edilen Ürün İçin Hala Bir Sonuca Varılamadı!

12/08/2013 Tarihinde Bursa - Parkop Acenta Aracılığıyla müşterime ürün gönderdim. Müşterime gönderdiğimiz 62 koli üründen 61 kolisi teslim ediliyor. Fakat 1 kolisinin şubede kaldığı , o Kolinin geri getirileceği Söyleniyor. Tabi ki koli geri gelmiyor ben müşterimi mağdur etmedim o gitmeyen 1 kolinin ücretini geri ödedim fakat sürat kargonun müşterisi olarak ben mağdur oldum.


Bu konuyu müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarla tam 3 sefer görüştüm bir sonuca varamadım. Eksik teslim Alınan ürünün ambar tesellüm fişi aşağıda tarattığım gibi görülmektedir.

Fatih 324 Okunma

Cevaplar

  • Fatih12 Eylül 2013

    Bilgi falan verildiği yok 3 eylülde aradılar biz ilgilenicez şikayeti kaldırma gibi bir durumunuz varmı dediler , oldu canım başka bir arzun .BEN BÖYLE SORUMSUZ BİR ŞİRKET DAHA GÖRMEDİM.Seçerek değilde , telefonla selamla personel alırsan firma böyle ayaklar altına düşer.Hizmetmiş ne hizmet ne hizmet.

  • Sürat Kargo Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön