20 Haziran 2016

Sürat Kargo Dünyanın En Yavaş Kargo Şirketi!

Ben Ankara oturuyorum internetten birtane tablo aldım. Aldığım yer ise yine Ankara'da bana 20 km uzaklıkta ya var ya yok arabam olmadığı ve kargoda büyük olduğu için kargo şirketinin bir gün içinde göndereceğini düşünmüştüm.


Kargo 10.06.2016 arşivinde saat 19:33'de teslim edilmiş. Bugün ayın 20'si halen gelen giden yok 20 km lik bir mesafeyi 4 günde gönderemeyen sözde adı da Sürat olan kargo şirketi.

Bahadir 37 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi20 Haziran 2016

    Sayın Bahadır U., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön