Sürat Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gökhan sonuçtan hiç memnun değil

Sürat Kargo Desi Ölçüsünü Yüksek Girip Daha Yüksek Ödeme Alıyor

81
Gökhan
Gökhan 19 Mart 13:16

Sürat Kargo anlaşmalı firmadan 3 koli siparişim geldi. Anlaşmalı tarifeden benden 970 TL ücret talep ettiler. Dedim nasıl olur. Baktım ki 70 desi gelmeyecek kolilerin her birinde 270 desi yazıyordu.

Aradım sordum, önce fiyatı bu dediler, sonra da üzerinde 270 desi yazdığını fark ettiğimi belirtince "kusura bakmayın yanlışlık olmuş" dediler. Böyle böyle kırpıyorlar ayıp ya.

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo20 Mart 09:27
Gökhan
Gökhan20 Mart 11:12

Sürat Kargo tekrar desi hesaplamak için cumartesi günü kolileri geri aldı. Pazartesi öğlen oldu hala evrak işleri bitmemiş. Kolilerin siparişini bana veren devlet kurumu beni arıyor aramızdaki iş ilişkisini fesih etme noktasında. Sakın ama sakın çalışmayın Sürat Kargo'yla. Biraz bile yanaşmayan.

Gökhan
Gökhan20 Mart 11:15

Ürünleri aldığım firmayla görüştüm. Bu günden itibaren Sürat Kargo ile çalışmayacak. Başka bir kargo firmasıyla daha anlaşması varmış. O firma üzerinden devam edecekmiş.

Benzer Şikayetler

profile
66
4 gün önce

Sürat Kargo Şirketi Kargoları Kaybediyor

Ben bu kadar lakayıt sorumsuz saygısız başka bir kargo firması görmedim. Bir haftadır kargomu kaybettiler bulamıyorlar bilgi almak için aradığım zaman asla telefonları açmıyorlar. Oraya gittiğimizde yarım yamalak saygısızca cevap veriyorlar. Müşteri hizmetleri ile görüşüp şikayette bulundum fakat on...

  • profile
1 Destekçi
profile
102
5 gün önce

Sürat Kargo Teslimatlarında Standart Bir Prosedür Uygulanmaması

Sürat Kargo gördüğüm en acayip kargo firması. Ne standart bir teslimat saati var, ne prosedürü. Bazen evde yokken arıyorlar, karşı komşuya bırakın diyoruz teslimat kodunu söyleyerek bazen de aramadan basıp gidiyorlar. Bir karar verseler ne yapacaklarına onu bilsek. Bulunduğum mahallede bütün kargola...

profile
158
6 gün önce

Sürat Kargo Siparişim Bir Türlü Gelmedi

Sürat Kargo 19'da kargoya verildi. Üç gündür İzmir aktarmada bekliyor. Bugün ayın 25'i, daha hala gelmedi. Kaplumbağa daha süratlidir. Bir daha asla bu firmayı kullanmak istemiyorum. Ne zaman bu firmadan bir şey beklesem aynı sorun. Takip kodu 20261234226277, girin bakın.

profile
19
6 gün önce

Sürat Kargo Kargomu Getirmiyor Gelin Siz Alın Diyor

Sürat Kargo ile bir ürünüm gelecekti gelmiş ama gönderen kişi apartman ismini yazmadığı için eve getirmediler. Aradığımda gelin alın diyor keşke arasaydınız diyorum arama hizmetimiz yok diyor. Yani kısacası Sürat Kargo pişmanlıktır. Daha isim olmaz Sürat Kargo ile gönderen hiçbir firmadan ürün almay...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .