11 Nisan 2017
#8243389

Sürat Kargo Değil, Yavaş Kargo Olmalı Adınız!

8 Nisan Cumartesi günü Kayseri'den Konya Merkeze tarafıma gönderilen kargo (içinde hasta CD'si var ve acil) 11 Nisan Salı saat 09'a geliyor ve hala elime ulaşmadı. Adınızı Sürat değil de yavaş kargo olarak değiştirseniz çok isabetli olacak. Şırnak Beytüşşebap'tan Cuma günü mesai bitimine doğru PTT ile gönderilen kargomuz Pazartesi elimize geçiyor. Güzergahı şöyle, Beytüşşebap, Şırnak, Diyarbakır, Ankara, Konya. Konya, Beytüşşebap arası internetten aldığım bilgiye göre 1187 km. Yine aynı siteden aldığım bilgiye göre Konya-Kayseri arası 304 km.

Recep Recep 561 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Recep11 Nisan 2017

    10 Nisan 2017 saat 12:08'de şikayetimi yazdım arkasından Sürat Kargodan gelen mesajda ''web sitemizden yapmış olduğunuz başvurunuz kayıt altına alınmıştır. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir'' diyordu. Şu âna kadar irtibata falan geçen olmadı. 11 Nisan saat 08:57'de yine aynı şikayetimi yazdım, yine aynı mesaj geldi. Şimdi bunu yazıyorum. Kuvvetle muhtemel yine aynı mesaj gelecek. Kopyala-Yapıştır-Gönder. Müşteriyi oyala dur. Tabi Sürat kargonun telefonları da cevap vermez, kargonuzun âkibetini öğrenemezsiniz. Keyfleri yetip getirebilirlerse âkibetini de öğrenmiş olursunuz. Bir daha mı? Tövbe.

  • Sürat Kargo Temsilcisi11 Nisan 2017

    Sayın Recep G., Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

Ziyaretçi Yorumları