19 Nisan 2017

Sürat Kargo Değil Yavaş Kargo Firması!

Adrese teslim olarak N11.com üzerinden verdiğim derin dondurucu siparişim mesai saatlerinin dışında 19:30'da binanın önüne getirildi ve evde kimse olup olmadığı soruldu. Evde beklediklerini iletince binanın önüne gelmelerini kata çıkarmayacaklarını ilettiler. Asansör olduğunu belirtmeme rağmen hayır kesinlikle yapmıyoruz diyerek ürünü teslim etmeden gittiler.

İlk defa yaptığım alışverişte bu firmanın teslimatıyla iş yaptım. Eve getirmedikten sonra adrese teslim kargonun anlamı nedir? 65 yaşındaki annem aşağı inerek koca dolabı teslim mi alacaktı? Nasıl yukarı çıkaracaktı? Akla mantığa sığmayan bu uygulamalarının izahı yok, insan olarak bile bu tarz bir şeye yer yok. Yazık asla tavsiye de etmem bir daha da kullanmam bu firmayı.

Osman 307 Okunma

Cevaplar

  • Osman22 Nisan 2017

    Otomatik mesaja aldanmayın. Aramadılar bile.

  • Sürat Kargo Temsilcisi19 Nisan 2017

    Sayın Osman G., Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön