sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Sürat Kargo Dağıtımda Olmasına Rağmen Ulaşmayan Kargo

Meltem Meltem3 hafta önce

28.10.2020 tarihinde Kayaşehir şubeden dağıtıma çıkan kargom, hala dağıtımda gözükmesine rağmen elime ulaşmadı. Şubeyi aradığımda kimseye ulaşamadım ve özellikle Kayaşehir şubesinin ilgisizliği ile ilgili internet üzerinde birçok şikayet okudum. Kargo gelecek diye tüm gün evde bekliyoruz, planımızı ona göre yapıyoruz. Telefonlara cevap vermek bu kadar zor olmamalı.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Meltem 3 hafta önce

Bugün evde olmama rağmen kargom iade sürecine girmiş. Telefonlarıma yine cevap verilmiyor. Kayaşehir şubesi neden bu kadar sıkıntılı? Kargom gelmediği takdirde Tüketici Hakları'na başvuracağım ve bir daha asla Sürat Kargo'yu tercih etmeyeceğim.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler