10 Ağustos
#12418424

Sürat Kargo Dağıtım Ve İletişim Eksikliği

07.08.2019 tarihinde İzmir mtk Sürat Kargo şubesinde Ö****E**** tarafından Erzurum Palandöken şubeye B****E**** adına yola çıkan kargonun cumartesi sabah şubede olacağı söylendi, şimdi müşteri hizmetleri kargonun 15.08.2019 tarihinde ulaştırılacağı söyleniyor aynı bayram tatilinde elimde olması gereken bir üründü bazı müşteri temsilcileri aracın arıza yaptığını söylüyor bazıları ise sesinizi alamadım deyip telefonu kapatıyor aynı zamanda Erzurum Palandöken şube saatlerce aramama rağmen telefonlarını açmıyor gerçekten büyük bir pişmanlık yaratıyorsunuz işinizi yerine getiremiyor ve insanları mağdur ediyorsunuz. Keşke ürün arz eden firmalarda ürünlerini kargolarken sizin hakkınız da biz talep edenler gibi düşünse. Umarım siz de mağdur olursunuz.

Muhammet Muhammet 403 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Muhammet10 Ağustos

    Kargo takip numaram da telefonuma gelmedi yüksek ihtimalle kargoya veren firma telefonumu girmemiştir. İsimden bulun berat ertaş adına Erzurum'a geliyor kargo maalesef satan kişi de kargo şirketiniz de olduğu gibi aksaklıklar var.

  • Sürat Kargo Temsilcisi10 Ağustos

    Merhaba Muhammet Tamer Bey;Size yardımcı olabilmemiz için kargo takip numaranızı bize iletebilir misiniz?

  • Sürat Kargo Temsilcisi10 Ağustos

    Sayın Muhammet Tamer S, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları