sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Sürat Kargo Dağıtım Planlanan Günü Geçmesine Rağmen Teslim Edilmeyen Kargo

Gökçe Gökçe25 Kasım 2020 14:26

Günlerdir evde kargo bekliyorum, dağıtımda görünüyor asla gelmiyor. Arsuzdan İskenderun'a gideceğim için şubeyi arayıp şubede mi doğrulamak istiyorum açan yok. Bunu söylüyorum çünkü daha önce gittim dağıtımda dendi ve yine ürün teslim edilmediği gibi ben bir de onca güç arasında İskenderun'a gitmek durumunda kaldım pandemi döneminde. Hiç ama hiç memnun değilim. Hatta bilsem ki alışveriş yapacağım firma süratle gönderiyor almam alışveriş yapmam. O durumdayım artık. Lütfen şubeyi denetleyin.

Gelişme :

26 Kasım 2020 13:27

Teslimat gününü 4 gün geçti. Kargom 3 gündür dağıtımda görünüyor. İste şubeye geleli 5. Gün bitti bugün. Şube hala açmıyor. Daha önce iki kez gittiğim ve dağıtımda dedikleri için teyit etmeden gitmek istemiyorum. Müşteri hizmetleri arıyor evet ama sonuç? Yok hala kargo yok. İstanbul'dan İskenderun'a 1 günde gelen kargo 5 gündür bana ulaşmıyor. Bıktım gerçekten.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
full-star full-star empty-star empty-star empty-star
2/5

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 25 Kasım 2020 14:29

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler