20 Eylül 2013 #2022034

Sürat Kargo Çıkarılan Ürünü Geri Aşağı İndirdiler!

Kargo teslimatı yapanlar yollanan, fırın ve bulaşık makinasını, 30 kg üzerini yukarı çıkarmadıkları gerekçesiyle eve çıkarmak için ürün başına 50 TL istediler. Para karşılığı makbuz istediğimizde ise makbuz veremeyeceklerini, prosedürün böyle olduğunu söylediler. Makbuz verilmezse para da vermeyeceğimizi söylediğimizde ise eve çıkardıkları bulaşık makinasını, geri apartmanın girişine indirerek bırakıp gittiler.


Fırını da hediyeleri (!) olarak indirmemişler. Bu konuyla ilgili şikayetimi bildirmek için aradığım kargo şubesi ise hamallık değil, kargoculuk yaptıklarını, beni dinlemeyeceğini belirtti.

Saliha 97 Okunma

Cevaplar

  • Saliha24 Eylül 2013

    Sürekli kapanan telefonlarıyla, konuyu anlamadan saatlerce kargonun bilgilerine dahi ulaşamadılar. Meselenin kargonun yukarı çıkması değil, personelin haraç keser gibi para istemesi olduğunu bile anlatamadım. Sağolsunlar bir özür bile dilemediler.

  • Sürat Kargo Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön