Toplam çözüm sayısı
..
Sürat Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Fatih'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

  • profile
1 Destekçi

Sürat Kargo Cennet Mahallesi Şubesi Keyfi Uygulaması

524görüntüleme
Fatih
Fatih 11 Ağustos 2020 14:32

Bir gün önce kargom apartman kapısında teslim edildi şikayetim üzerine genel müdürlükten aranıp gerekli uyarılar yapılacak dendi ancak bugün yine yeni gelen kargom aynı şekilde apartman kapısında teslim edildi. Pandemi sebebi ile uygulama bu şekilde denip istersem şikayet edebileceğimide ukala bir tavırla söyledi çalışan görevli. Genel müdürlük böyle bir uygulama yok derken şube çalışanları kafalarına göre kural koyup kapıya teslim olarak ödenen kargoyu apartman girişinde nasıl teslim edebiliyor? Uyarılacak denen aynı şube neden uyarılmıyor? Bu nasıl bir tir?

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo11 Ağustos 2020 14:52

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Fatih
Fatih13 Ağustos 2020 10:52

Sürat Kargo attığı otomatik mesajdan sonra herhangi bir geri dönüş yapma tenezzülünde dahi bulunmadı. Yaptıkları rezilliği nasıl açıklayacaklarını toparlayamadılar sanırım.

Fatih
Fatih17 Ağustos 2020 14:37

Sürat Kargo hala dönüş yapmadı. Bir hafta geçmesine rağmen dönüş yok çok süratlisiniz maşallah...

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler