22 Ekim 2014

Sürat Kargo Çalışanların İlgisizliği ve Sert Konuşmaları!

Sürat Kargo Şahinbey şubesini kargonun durumunu öğrenmek adına aradım yollamaları gereken bilgi mesajını yollamadıkları için kendim peşine düştüm. Teli açan temsilcisi bayandı bıkkın ukala sertçe cevaplar veriyordu, öğrenmem gerekeni öğrenince kolay gelsin derken tel bir anda çat kapandı yüzüme. Bu kadar ilgisiz sert ve ukala olmasınlar müşteri memnuniyeti mi? Tam fiyasko bir daha Sürat mi asla!

Gülsüm 92 Okunma

Cevaplar

  • Gülsüm25 Şubat 2015

    Surat kargo kargo un geldiğine dair arama yaptım gecen sefer sorun yaşadığım bayan temsilci yine telefonu açtı kargo un şubede olduğunu bugün teslim edilip edilmeyeceğini sordum hayır dedi haftaya salı teslim edilecek dedi nedenini sordum bulunduğunuz yere haftada bir gün geliyoruz dedi izine ayrılacağımı acil olduğunu söyledim ne vardı bu kadar acil dedi. Arkadaşlarına sordu bugün teslim edeceğiz dediler bende neden yok dediniz arkadaşlarınız getirecekse dedim bur da 50 tane mal var seninkini getiremeyiz diye çıkıştı bende zorundasınız sonuç olarak acil benim için dedim bağırdı tabiri caizse yırtındı. Kargonun değil tavrın peşindeyim acil olarak yetkili ile görüşmek istiyorum! !

  • Gülsüm22 Ekim 2014

    yetkilinin ilgisi çözüm arayışından memnun kaldım. gayet kibar anlayışlıydı. tesekkürler :)

  • Sürat Kargo Temsilcisi22 Ekim 2014

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön