30 Nisan 2016

Sürat Kargo Çalışanları Sorumsuz

Güvenilir bir internet sitesinden 130 TL civarında bir ayakkabı siparişi verdim ayakkabı Sürat Kargo aracılığıyla eve gelmiş ben kurstaydım babama teslim edip kapıda ödemelerde makbuz fatura vb kesmiyoruz diyince kutuyu açmayı talep etmiş babam fakat onu da kabul etmiyorlar paketi teslim edip ücreti almış gitmiş içinden çıkan ayakkabı kesinlikle sahte başka firmayla karıştırılmış bir ayakkabı çıktı ertesi gün kargodan başka bir paketle gelip tekrar 130 TL istemişler paketlerin karıştığını söyledik değiştirmediler doğru olan bana ait paketi teslim etmeden gittiler 9 gündür uğraşıyoruz hiçbir şey açıklığa kavuşmadı genel müdürlüğe kadar şikayet edilmiş çalışan kişinin hangi şubeden olduğundan haberleri yok ücretimi geri de vermiyorlar bir daha asla internetten alışveriş yapmam Sürat Kargo ile çalışan bütün sitelere de durumu yazacağım.

Fatma 113 Okunma

Cevaplar

  • Fatma13 Mayıs 2016

    Özellikle Eyüp teki şubeniz bayağı sorumsuz genel merkezden mağdur olduğum için parayı ödemeleri söylenmiş kapıya gelip 130 TL ödemeyi bile yapmadılar az bi para olsa nese diyecem ama bu şekilde olmaz yani hem listenizi çaldırp hem de müşterilerinize paranızı ödemiyosunuz bir daha asla sürat kargoyla iş yapmam kesinliklede kimseye tavsiye etmem çalışanları kapa bagırıp çagırıp duruyolar sanki suç bizimmiş gibi aldınığınız paralardada hak var nasıl boğazınızdan geçiyor anlamış değilim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi30 Nisan 2016

    Sayın Fatma Zeynep A., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön