Sürat Kargo Bu Firmayla Yollanan Hiçbir Ürün Elime Geçmedi

İlknur İlknur05 Temmuz 22:11

Ben artık bıktım böyle bir sorumsuzluk görmedim. Aktif olarak internetten alışveriş yapan biriyim ve bu firma dışında başka bir firma ile sorun yaşamıyorum ve nasıl oluyorsa bu firma ile gelen gönderilerim asla bana ulaşmıyor. Sokağa çıkma yasağı olan günde sizi evde bulamadık dediniz sesimi çıkarmadım, 5 kişilik evde belki banyodasınızdır duymamışsınızdır dediniz yine bir şey demedim gittim şubeye paşa paşa aldım kargomu. Ne ihbar notu bırakıyorsunuz ne geldiğinize dair bir kağıt. 

Şansım vardı internetten hareketlerden gördüm de haberim oldu ama bu defa yeter ama içimize mi doğacak bize kargonun geldiği anlamadım. Yine ne ihbar notu var ne bir telefon var kargo iade edilmiş. Sizin sorumsuzluğunuz yüzünden koşuşturmaktan yoruldum. Daha önce yine aynı sorun yüzünden kargom kayboldu ne olduğu da anlaşılmadığı için almadığım ürüne para ödedim. Yine mi aynı şey olacak? Geldiniz adreste bulamadınız madem nerede ihbar notu, o telefon numarasını boşuna mı yazıyoruz. Mağdurum ve firma yüzünden sürekli mağdur ediyorum bu konunun bir an önce çözülmesini istiyorum, mağduriyetimin giderilmesini de. 

İade yapılan kargomun tarafıma yönlendirilmesini rica ediyorum, bu defa sadece sinirlenmekle kalmak istiyorum. Kargo iade olur, kaybolmazsa satıcıya geri ulaşırsa yeniden satın alırsınız gibi bir çözümü kabul etmiyorum asla. Hayır zaten ulaşmak mümkün değil, ulaşınca çözüm üretilmiyor, insanların hayat kalitesini düşürmeye, bu kadar sinirlendirmeye, strese sokmaya, ne hakkınız var? Alt tarafı bir alışveriş yaptık. Bir an önce mağduriyetim giderilsin lütfen.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 06 Temmuz 08:24

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler