17 Nisan
Yorum Yap
#11856085

Sürat Kargo Bozuk Para Vermek Zorundasınız Denildi!

Sabah saat 10'da iş yerime ait kargoyu almak için arkadaşımdan para aldım, kargoyu teslim almak için verdiğim T.C. 'nin yanlış olduğunu söylediler. Kağıda baktığımda aslında benim yanlış söylediğimi değil sorumlu kişinin eksik yazdığını fark ettim dile getirdikten sonra verdiğim 100 liradan 10 lira bozuk var mı dediler. Maalesef aşağıdaki arkadaşınıza sorup ondan bozdurabilir misiniz diyerek aşağı gönderdiğimde diğer kişinin gelip tekrar 10 lira bozuk olup olmadığını sordu.


Yok dediğimde ise -siz bozuk vermek zorundasınız biz bozuk taşımıyoruz sizin verdiğiniz ücret bozuk para olmak zorunda kargonuzu şubeden alırsınız denildi ve kargo geri götürüldü. Ben sabahın köründe 100 lirayı da arkadaşımdan almışken iş yerini tek bırakıp kargo ücretini ödemek için para bozdurmaya gidemem ya da her an kargo gelecek diye bozuk para taşımak zorunda değilim diye düşünüyorum. Yaptıkları büyük saygısızlık. Sürekli kargo gönderdiğimiz firmadan böyle bir şey duymak çok yanlış.

Fulya Fulya 140 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi17 Nisan

    Sayın Fulya U , Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları