14 Temmuz 2015

Sürat Kargo Bölge Dışı Diye Teslimat Yapmıyorlar!

Firma Edirne Keşan Erikli sahil kargo teslimatı yapmaları gerekiyordu. Ama bölge dışı diye teslimat yapmıyorlar. Bulunduğum alan yazlık bir bölgedir. Kırsal bir alandan bahsetmiyoruz... .
Çağrı merkezi ile şube ile görüşme yaptım ama sonuç aynı teslimat yapılmıyor. Teslimatı Keşan'a kadar yapıp bıraktılar. Kargonuzu gelin kendiniz alın diye cevap veriyorlar.


Ayrıca çağrı merkezleri çok kötü çalışıyor. En son görüşmemden bir öncekinde görüşmemde müşteri temsilcisi haber vermeden beni başından savmak için aktardı. Saatlerce ulaşmak için uğraşıyorsunuz sonrada sizi başlarından atıyorlar. 220 ülkeye teslimat 72 saat yerine 24 saat hikayelerini dinliyorsunuz sonucunu bu şekilde dönüyor...

Suat 99 Okunma

Cevaplar

  • Suat12 Ağustos 2015

    Herhangibi bir çözüm yok Diğer kargo firmalarından farklı hizmet sunuyorlar. Bildiriminiz kaportacı sanayide yer açmış teslimat yapıyorlar. Kargo teslimatı dedikleri budur.

  • Sürat Kargo Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Sayın Suat E., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön