Toplam çözüm sayısı
..
Sürat Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Sürat Kargo Birlik Şubesi Paketimi Kaybetti ve Hatasını Kabul Etmiyor

658görüntüleme
Seda
Seda 18 Ocak 11:44
Sürat Kargo Birlik Şubesi Paketimi Kaybetti ve Hatasını Kabul Etmiyor

Sürat Kargo Beylikdüzü Birlik Şubesi, 18.11.2020'de bana teslim ettiğini belirttiği kargomu kaybetti. Üstelik benim ilgili adreste olmadığım gün ve kuryelerinin çalışmadığı akşam saatinde (19.33) teslim ettiğini sisteme düşerek. Müşteri hizmetlerini aradım, "10 gün bekleyin gelir" dediler. 10 gün sonunda "şubeye gidip tutanak tutturun, kaybolan ürünün bedelini ödeyelim" dediler. 

Şubedeki görevliler önce paketi aradı (yarım saat beni orada bekletip), sonra paketi teslim ettiğini iddia eden personelini aradı (bu personel de bir sürü kargo firmasına dağıtım yapan dışarıdan bir elemanmış. PTT Kargo ® adına yaptığı teslimatı kaybolan paketim olarak da kayda girmiş), paket yok, teslim edildiğine dair elemanın beyanından başka hiçbir veri de yok! Ben "paket gelmedi" diye ısrar edince "biz kendi elemanımıza mı inanacağız sizin lafınıza mı, ona kefiliz" gibi ifadelerle ve saygısızca bir tutumla karşılaştım.

Sürat Kargo, defalarca aramama ve yazmama rağmen şikayetime cevaben geri dönüşte bulunmadı. Muhtemelen konuyu unutmamı ve dışarıdan çalışan bir elemanın kaybettiği paketimi onlara hibe edip hayata devam etmemi bekliyorlar. E-Devlet üzerinden gerekli kurumlara şikayetlerimi yaptım. Buraya da herkes görsün, dijital platformda kaydı bulunsun diye yazıyorum. Adının geçtiği her mecraya standart bir cevabı otomatik olarak yapıştıran Sürat Kargo'nun ilgili biriminin bunu okuyup çözmeye çalışacaklarını hiç ama hiç sanmıyorum. Sürat Kargo'dan ama en çok da Birlik Şubesi'nden şikayetçiyim.

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo18 Ocak 11:48

Değerli Müşterimiz; Öncelikle Sürat Kargo’yu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Çözüm Merkezimiz yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle Sürat’li bir şekilde irtibata geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet , bilgi , öneri , görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler